Galeri

GALERİ

Anasayfa/ Galeri

Nova  Kimya firmamız endüstriyel temizlik ve bakım koruma kimyasalları üretmektedir. Yurt dışından veya yurt içinden tedarik etmiş olduğunuz kimyasalların analizlerini yaparak muadillerini üretip daha ekonomik bir şekilde üretiminize dahil olmasını sağlıyoruz.

Uzman kimyagerlerimiz ve yeni nesil laboratuvarlarımızda yeni endüstriyel temizlik ürünleriyle sektörümüzde sürekli gelişme içerisindeyiz.

Endüstriyel genel temizlik ürün çeşitliliği zengin olan firmamız özellikle endüstriyel kimya alanında son derece başarılı çalışmalar yapar. 

En iyi üretim tesislerimizde ortaya çıkardığımız ürünlerimiz sayesinde sanayi işletmelerinin temizlik sorunlarına etkili çözümler sunarız.

Kimya firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız yanında geniş ürün skalamız sayesinde müşterilerimize her zaman en iyisini sunmaktayız. Birçok farklı ürün kategorisinde sunduğumuz kimyasal ürünlerimiz kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Büyük kimya firmaları arasında önemli bir yer edinen Nova  Kimya firmamız endüstriyel ve genel temizlik alanında birçok farklı ürün üretmektedir. Hem yüksek kalitede hem de ulaşılabilir fiyatlarla sunduğumuz temizlik ürünlerimiz kullanıcı ve çevre dostu hammaddelerden üretilir. Yüksek başarı gösteren çalışmalarımız ile birçok endüstri sektöründe temizlik çok daha kolay bir süreç haline gelir. Yağ ve kireç lekelerinden beton ve harç lekelerine kadar çok geniş bir ürün gamı ile sizlere hizmet sunarız. Ürün kategorilerimiz arasında özellikle dikkati çekenler ise şunlardır: