Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Anasayfa/ Hakkımızda

Nova Kimya 'ya Hoşgeldiniz

YENİLİKÇİ, KALİTELİ VE GÜVENLİ

NOVA GROUP ENDÜSTRİ KİMYA 2010 yılında İstanbul’da ELN KİMYA ismi ile kurulan kendi alanında lider bir firmadır.

5 yıl boyunca ELN KİMYA ismi ile “endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları” üretimini ve tedarikini hedef alarak makine, gıda, tekstil, kauçuk, bakalit, vb. sektörlere hizmet vermiştir.

2015 yılında büyük bir değişime girerek isim değişikliği yapan firmamız isminin hikayesi ve anlamını da kendine hedef alarak “parlayan bir yıldız” olmuştur.

2018 yılına kadar yurt içi satışları ile Türkiye’nin her yerine ulaşmış olan NOVA GROUP ENDÜSTRİ KİMYA endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları alanında ar-ge çalışmaları ile yurt içi ve yurt dışı her türlü gelişmeleri takip ederek ürün yelpazesine her geçen gün bir yenisini daha eklemiştir.

2019 yılında yeni bir değişimle limited firması olmuş ve bünyesinde bulunan ürün gamları ile ithalat-ihracat hedefini kendine entegre etmiştir. NOVA GROUP ENDÜSTRİ KİMYA bu doğrultuda ilerleyerek 2020 yılında belgeleri ile tüm dünyaya çözümler sunan bir firma haline gelmiştir.

NOVA GROUP ENDÜSTRİ KİMYA gün geçtikçe büyüyen ürün yelpazesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı, pratik ve akılcı çözümler ile cevap vermeye devam ediyor ve edecektir.

Vizyonumuz

Uzmanlığımızı Paylaşıyoruz

Her gün hız kesmeden ilerleyen teknolojiyi takip ederek kendimizi geliştirmeyi ve bu gelişim ile müşterilerimizin gün gün değişen ihtiyaçlarını keşfederek çözüm odaklı çalışmalar ile dünya standartlarında hizmet veren yenilikçi bir firma olmayı, var olan müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermeyi ve miras edindiğimiz sadakat, güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık ile dünya pazarında yerimizi almayı amaçlıyoruz.

Videoyu izle