CEO

CEO

Anasayfa/ CEO

Nurettin OVA

Nova Kimya Group

Her yeni yıl bir umuttur.

2023 yılının dünyaya sevgi, barış ve hoşgörü getirmesi de bizim umudumuzdur. Kardeşliğin, dostluğun ve dayanışmanın üst safhalarda olduğu bir yıl temenni eder ve umut dolu bir yıl dileriz.

Ben ailemden dürüstlüğü ve çok çalışmayı miras edindim. Bu doğrultuda edindiğim ilkeler ile güvenilir ve itibarlı bir şirket kültürü oluşturmak için azimle hep çalıştım. Çalışanlarımın her zaman yanında oldum ve birlikte doğruluktan şaşmadan başarılı bir ekip oluşturduk.

Firmalar strateji ile büyür ve kurumsallaşır. Benim ise uyguladığım tek strateji ürettiğim ürüne saygı duymak ve en iyisini yapmak oldu.

Her daim iş ortağımız gibi gördüğümüz müşterilerimiz için bakış açımız bellidir. Gayemiz kazanmak değil, her daim tercih edilen olmaktır. Nova Group ailesi bu doğrultuda ekonomik ve teknik ürünler geliştirerek gayesine ulaşmış ve başarılı bir şirket olmuştur. Ar-Ge çalışmalarımız ile müşterilerimizin de başarılarına katkıda bulunmaya yönelik her daim çözümler bulmaya ve yeni ürünler üretmeye devam edeceğiz.